Pravidla přehlídky
1) Do přehlídky se mohou přihlásit jednotlivci nebo dvojice představující filmové, seriálové, herní, komiksové, knižní, anime či jiné postavy.

2) Přihlásit se mohou účastníci ve věku od 4 do 12 let.

3) Účastníci ve věku od 4 do 6 let musí být doprovázeni zákonným zástupcem do zákulisí. V případě potřeby smí zákonný zástupce s dítětem i na jeviště.

4) Účastníci od 7 do 12 let mohou jít do zákulisí sami, případně s doprovodem. V případě potřeby smí zákonný zástupce s dítětem i na jeviště.

5) Přihlásit se lze buď předem prostřednictvím online formuláře (do pátku 15. 10. 2021 včetně) nebo na místě (do soboty 16. 10. 2021, 11.00 h).

6) Promenáda má jen omezený počet míst, v případě velkého zájmu bude počet účastníků omezen.

7) Pokud děti vystupují ve dvojici, kostýmy spolu musí tematicky souviset.

8) Všechny účastníky prosíme, aby se dostavili půl hodiny před začátkem promenády do příslušného sálu. (sál E2)

9) Kostým a výstup nesmí obsahovat nebezpečné a znečišťující předměty jako střelné zbraně, chladné zbraně, funkční luky, části, které mohou znečistit prostor (konfety, třpytky, umělá krev, obarvené tekutiny a barviva, otevřený oheň, nadměrný dým atd.).

10) Za porušení pravidel, nevhodné chování, rušení a obtěžování ostatních účastníků může být účastník vyloučen z promenády a záležitost může být předána k řešení organizátorům conu.

Co účastníky čeká?
Účastník bude pozván na jeviště, kde bude mít možnost projít se, předvést svůj kostým, popovídat si s moderátorkou či předvést scénku.

V případě dotazů kontaktujte: kindercosplay@comiccon.cz.